Iron Marines

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $4.99
  • Boyut 557 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ironhide S.A.
Iron Marinesstrateji oyununda kendi birliklerinizi oluşturacak ve bunları komuta edeceksiniz.

Iron Marines strateji oyununda kendi birliklerinizi oluşturacak ve bunları komuta edeceksiniz.Oyunumuz Ironhide S.A. stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Oyunu İOS mobil cihazınıza indirebilmek için belli bir ücret ödemeniz yeterlidir. İki farklı dünyada 14 kampanya misyonunda birliklerinizi yönetin. Cesur saldırıları başlatmaya, sivilleri kurtarmaya, süper bilgisayarları kesmeye ve her çeşit kahramanlık ile ilgili şeyleri yapmaya hazırlanın.

Her misyon, zafere ulaşmak için yeni taktikler ve eylemler gerektirir. Tuhaf su altında yaşayan canlıların dokunuşlarına karşı savaştan bahsettiniz mi? Kendi özel dövüş kurallarına ve hiç merhamete sahip olmayan 10 özel operasyonda zekânızı test edin. Her biri unutmak için bir meydan okuma olduğunu, onu ispatlamak için yara izinizi kullanın. İmkansız modun kilidini açın. 

Epik savaşlarda devasa ve benzersiz patronları yenmenin keyfini yaşayın. Derler ki, onlar gerçekten çok iri ve ezmek için kararlılar. Stratejinizi geliştirmek ve savunma dronları, napal roketler, ricocheting patlamaları ve çok daha fazlasıyla ünitelerinizi güçlendirmek için 40+ yükseltmeleri kontrol edin. 9 emirlerinizde olağanüstü güçleri olan kahramanları yanınıza alın. Onları tüm ihtişamlarına göre eğitin ya da kendi sorumluluğunuza alın.

8 özel silahlar düşmanlarınızı cehenneme sürükleyip taktiklerinize daha da derinlik katacak. İyi yerleşmiş bir füzelere göre daha iyi olan nedir? 

Daha Fazla Göster
Iron Marines indir
DİĞER SÜRÜMLER