Iron Marines

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 17.99
  • Boyut 557 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Ironhide Game Studio
Iron Marines strateji oyununda en iyi stratejiyi sen yap ve başarılı ol.

Iron Marines strateji oyununda en iyi stratejiyi sen yap ve başarılı ol. Ödül kazanan Kingdom Rush yaratıcılarından üçlemenin en olağanüstü mekânı odyssey geliyor. 

Sizi inanılmaz ve bilinmeyen gezegenlere taşıyacak gerçek zamanlı, dinamik ve derin bir strateji oyunu. Müthiş, etkileyici oyun, gülünç çekici sanat ve aptalca bir espri anlayışı. Cesur askerler, güçlü mekanlar ve güçlü uzaylılar, en büyük zorluklarla yüzleşmek için emrinizi bekliyor. Bir meteor fırtınasının ortasında ya da uzaylı yaratıklar tarafından işgal edilen bir üs keşfedilmesin, Demir Denizleri zafer kazanmak için gerekenleri alıyor.

Mermiler, füzeler ve lazer ışınları ile düşmanlarına püskürterek üslerinizi en gelişmiş savunma kuleleriyle koruyun. Galaksideki en büyük kahramanları toplayın ve eğitin, imkansız olasılıklara karşı onları tehlikeli misyonlara sokun ve güçlü güçlerini ve yeteneklerini ortaya çıkarın. Savaşın yoğun olduğu yerdeki ordudan keskin nişancıya, alev alıcılarından füze rampalarına kadar birliklerinizin rolünü değiştirerek stratejinizi uyarlayın.

Savaş dalgasını bomba grevleri, akıllı mayınlar, destek birlikleri, taretler ve çok çeşitli özel silahlarla çevirin. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Çok mutant bir kaplumbağa, bazı iyi bilinen yıldız gemisi kaptanlarından, düzinelerce paskalya yumurtası, keskin gözün için bekliyor.

Iron Marines indir
DİĞER SÜRÜMLER